KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 16197122

nr 1619 7122

Oljemålningar

2 st, påmålade tryck, 1800-tal, yttermått inklusive ram: 16x22 cm. Ej signerad

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 13 maj 2024
kl 20:54:48